جستجو
پرسش و پاسخ
پاسخ: به منظور بررسی آگهی، لطفا شماره مکانیزه خود را اعلام نمایید. آگهی های قانونی بعد از پرداخت هزینه آگهی حداکثر ظرف مدت 48 ساعت، چاپ می گردند. در صورت عدم چاپ بعد از بازه زمانی مذکور، لطفا با واحد آگهی ها به شماره 55602050-4 داخلی 251 تماس حاصل نمایید.
پاسخ: به روزرسانی سایت دستور در حال پیگیری و انجام می باشد.
پاسخ: لطفا با امور مشترکین شماره تماس 55602050-4 داخلی 338 تماس حاصل نمایید. علاوه بر آن می توانید از طریق بارکد پستی ارسالی به شماره همراه ثبت شده، مرسوله خود را پیگیری نمایید.
پاسخ: خرید کتب هم به صورت حضوری با مراجعه به بخش انتشارات روزنامه رسمی کشور وهم از طریق سایت روزنامه رسمی کشور بخش انتشارات امکانپذیر می باشد.
پاسخ: با سلام
نام کاربری شما غیر فعال گردیده است. لطفا با شماره 55169090 خانم ملکوتی به منظور فعال سازی تماس حاصل نمایید
پاسخ: با سلام پس از ورود به صفحه شخصی خود در سایت روزنامه رسمی کشور، با انتخاب گزینه "اشتراک محصولات روزنامه رسمی" و انتخاب مورد درخواستی و پرداخت هزینه اشتراک سالیانه، درخواست ثبت می گردد.
پاسخ: پس از ورود به صفحه شخصی خود از طریق لینک "خدمات الکترونیکی روزنامه رسمی" نسبت به انتخاب خدمت مورد نظر اقدام نمایید.
هزینه خدمات الکترونیکی از روی شارژ حساب در روزنامه رسمی کشور کسر می گردد. تا زمانی که به میزان هزینه خدمت انتخابی، موجودی وجود داشته باشد خدمت الکترونیکی ارائه می گردد.
پاسخ: با سلام پس از ورود به صفحه شخصی خود و انتخاب گزینه "درخواست نسخه کاغذی" می توانید مشخصات درخواست خود را تکمیل نمایید.
پاسخ: پس از ورود به صفحه شخصی خود با استفاده از لینک "آگهی های ارسال شده/پیگیری آگهی" و انتخاب آگهی مورد نظر وضعیت آگهی نمایش می یابد.
پاسخ: پس از ثبت نام در سایت روزنامه رسمی کشور و ورود به صفحه شخصی خود از طریق لینک پرداخت هزینه آگهی می توانید نسبت به پرداخت حق الدرج اقدام نمایید.
پاسخ: سلام
روزنامه رسمی کشور موظف به چاپ و انتشار قوانین و مقررات و آگهی های قانونی می باشد.
پاسخ: سلام
در صورت چاپ امکان برگشت مبلغ وجود ندارد. برای بررسی تکراری بودن آگهی با واحد آگهی ها تماس حاصل نمایید.
پاسخ: سلام
گواهی فوت و انحصار وراثت در روزنامه رسمی کشور منتشر نمیشود.
پاسخ: سلام
از مراجع ذیصلاح پیگیری نمایید.
پاسخ: سلام
قوانین و مقررات منتشره در روزنامه رسمی کشور در بخش قوانین و مقررات سایت نیز وجود داشته و قابل جستجو می باشد.
پاسخ: سلام
اطلاعات آگهی ها از سال 1382 به بعد در سایت می باشد. می توانید در بخش کاربری خود از قسمت "درخواست نسخه کاغذی" نسبت به ثبت ارسال پستی نسخه برابر اصل آن اقدام نمایید.
پاسخ: سلام
در سایت روزنامه رسمی کشور در بخش قوانین و مقررات مصوبه مذکور را جستجو نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد اداری 55602050-4 داخلی 251 نیز تماس حاصل نمایید.
پاسخ: سلام
آگهی های تبلیغاتی در روزنامه رسمی کشور منتشر نمی شود.
پاسخ: با سلام
از طریق لینک "آگهی های ارسال شده/پیگیری آگهی" در صفحه شخصی خود در سایت روزنامه رسمی کشور، می توانید وضعیت آگهی خود را مشاهده نمایید. پس از امضا الکترونیکی آگهی، فایل pdf آن تولید و قابل دانلود می باشد.
پاسخ: با سلام
پس از تکمیل فرایند آگهی، آگهی به صورت سیستمی به روزنامه رسمی کشور ارسال می گردد. به منظور پرداخت هزینه چاپ آگهی،به پروفایل خود در سایت روزنامه رسمی کشور مراجعه نموده و از طریق لینک پرداخت هزینه آگهی، هزینه حق الدرج آن را پرداخت نمایید.
* پرسش شما:
* ایمیل:
پیگیری پرسش
* کد رهگیری: